TEATR SCENA POLONIA & STUDIO TEATRALNE MODJESKA
zapraszają na Wielki Świąteczny Rodzinny Festiwal
BETLEJEM dla ŚWIATA

W programie: świąteczny kiermasz, zdjęcia z Mikołajem, świąteczne łakocie, unikatowe upominki, Mikołajkowy prezent dla każdego dziecka, ale przede wszystkim wzruszające teatralno-muzyczne spotkanie, czyli Międzynarodowe Widowisko!

BĘDZIE MAGICZNIE! BĘDZIE ŚWIĄTECZNIE! MIKOŁAJKOWY PREZENT DLA KAŻDEGO DZIECKA!

TYLKO 2 SPEKTAKLE

Niedziela, 3 grudnia, godz. 2pm oraz 6pm

Bilety: 630 201 8821, www.scenapolonia.com

Przedstawienie: Vittum Theater 1012 North Noble Street, Chicago, IL.

Darmowy Parking przy Muzeum Polskim w Chicago

Reżyseria: Kinga Modjeska
Scenariusz: Kinga Modjeska, Anna Radzikowska
Scenografia: Małgorzata Gul Smutek

W tym roku wśród zaproszonych gości fantastyczni artyści.

Wielki Świąteczny Rodzinny Festiwal oraz spektakl BETLEJEM dla ŚWIATA wpisał się już na stałe w repertuar naszego teatru.
Każdego roku w grudniu, opowiadamy na nowo historię narodzin Pana Jezusa, ale w oparciu o inne teksty, oraz zaproszonych do współpracy gości. „Betlejem dla Świata” to jedyna okazja, aby oprócz naszych wyjątkowych Krakowiaków i Górali, zobaczyć Artystów z wielu zakątków świata, w najpiękniejszych odsłonach tańca, śpiewu i barwnej muzyki.
Scenariusz, który powstaje na potrzeby naszych świątecznych produkcji pisany jest w oparciu o wyjątkowe źródła m.in teksty L.Rydla, czy L. Schillera. A nasi goście? Ameryka jest krajem wielu narodów, więc mamy ogromne możliwości zaproszenia do współpracy fantastycznych wykonawców.
Przez ostatnie lata do betlejemskiej stajenki, zjeżdżały grupy tancerzy i muzyków m.in: afrykańskich, rosyjskich, irlandzkich, hiszpańskich, szkockich, mongolskich, chińskich, hawajskich, czy indiańskich!

KAŻDY SIĘ RADUJE GDY BETLEJEM DLA ŚWIATA WYSTĘPUJE!

Betlejem2017-plakat